Niečo o nás

Kto sme....

Kto sme....


.... občianske združenie otvorené pre malých i veľkých.
Pokračujeme v kultúrno- spoločenskej a výchovno-vzdelávacej činnosti bývalého Kultúrneho strediska Sihoť, ktoré bolo súčasťou bývalého Mestského kultúrneho strediska Trenčín, zrušeného mestským zastupiteľstvom v r. 2001.
Do decembra 2009 sme " fungovali " vo vypožičaných priestoroch KS Sihoť na M. Turkovej 22, ktoré mesto v r. 2008 predalo, po 30 rokoch, počas ktorých budova slúžila kultúre a potrebám občanov tejto časti mesta. Keďže nám skončila zmluva s mestom Trenčín a túto mesto neobnovilo museli sme sa presťahovať do prenajatých priestorov.
Snažíme sa pokračovať v činnosti i napriek tomu , že sme jediné Kultúrne centrum na území Trenčína bez " objednávky - teda finančnej i priestorovej podpory" mesta. Takže financie na existenciu kultúry na Sihoti máme iba z vlastnej činnosti, z 2 % daní a grantov z MK SR , VÚC a MsÚ.
Taktiež sme jediné KC , ktoré všetky súbory záujmovej činnosti priamo zriaďuje a zabezpečuje.
Z priestorových dôvodov iba Poľský klub 1x mesačne využíva priestor v Centre seniorov na Sihoti, ale činnosť tohoto klubu naďalej organizuje naše KC. Naďalej spolupracujeme i s Jednotou dôchodcov Slovenska ZO č. 27 Sihoť.
Všetko o našej činnosti sa dozviete na týchto webových stránkach.

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie